Każda kobieta chce wyglądać pięknie i młodo. Współczesna kosmetologia, dzięki innowacyjnym zabiegom i profesjonalnym preparatom, pomaga w pielęgnacji i w rezultacie stajemy się młodsze i …. zdrowsze. Profesjonalna porada kosmetologiczna staje się koniecznością nie tylko przed ślubem, zmianą pracy czy uroczystością rodzinną. Rozwiązuje też problemy związane ze skórą, które wpływają na Twoje samopoczucie i samoocenę. Większość kobiet ma problem z przesuszoną skórą, która potęguje powstawanie zmarszczek, stanów zapalnych, wiotczenie skóry. Proponujemy Wam profesjonalne rozwiązanie!

Noni Cieszyn

Sposoby na poprawę kondycji cery

Prawidłowa pielęgnacja twarzy powinna zacząć się od złuszczania zrogowaciałego naskórka w celu wygładzenia i przygotowania do przyjęcia składników aktywnych, dotlenienia i pobudzenia metabolizmu. Można wykonać dobierane indywidualnie zabiegi takie jak: peeling kawitacyjny, kwasy, mikrodermabrazja diamentowa, oczyszczanie manualnie.
Cena zabiegu waha się w granicach 80 do 120 zł.

Kolejnym ważnym krokiem są zabiegi nawilżające, odżywcze, regenerujące, do których należą m.in. zabieg intensywnie nawilżający z kwasem hialuronowym, witaminowo-odżywczy, stymulująco-rozświetlający, liftingujący anti-aging czy też przeciwzmarszczkowy np. na bazie kolagenu naturalnego SOUVRE.
Cena zabiegu waha się w granicach 99 do 180 zł.

Zabiegi kosmetyczne na bazie kolagenu rybiego SOUVRE mają na celu zahamowanie procesu starzenia się oraz pobudzenie jego syntezy. Rekomendowany dla cery dojrzałej, naczyńkowej, wrażliwej, suchej oraz skóry z objawami przedwczesnego i genetycznego starzenia się. Efekty widoczne są od razu w postaci spłycenia zmarszczek, wygładzenia blizn, rozjaśnienia przebarwień oraz rumienia, odczuwa się poprawę napięcia i jędrności skóry. Stosowany jest również w kosmetyce leczniczej, wspomagająco w leczeniu chorób skóry (atopowe zapalenie skóry, łuszczyca), w gojeniu ran.
Cena zabiegu waha się w granicach 150 – 180 zł.

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko zaniedbane- Coco Chanel

Zabiegi specjalistyczne

Zabieg Infuzji Tlenowej Organic Oxygen już po pierwszym zabiegu przynosi efekty. Polega na wtłaczaniu przy pomocy czystego tlenu pod ciśnieniem odpowiedniego serum zawierającego kwas alfa-liponowy, kwas hialuronowy, witaminy C, E, A, ekstrakt z rokitnika, retinol, algi. Tlen hiperbaryczny dociera do głębokich warstw skóry, poprawia metabolizm komórkowy oraz przyśpiesza procesy fizjologiczne w tkankach, rozpuszcza się w czerwonych krwinkach i osoczu dotleniając skórę, jej regeneracja zachodzi na wielu poziomach.
Cena zabiegu waha się w granicach od 99 do 220 zł.

Mezoterapia mikroigłowa to innowacyjna technologii frakcjonowania skóry i wprowadzania składników aktywnych do głębszych warstw skóry, gdzie następuje ich absorpcja. Dzięki mezoterapii następuje stymulacja produkcji kolagenu i elastyny oraz poprawa procesów samonaprawczych skóry, pobudzenie syntezy komórek naskórka. Efektem kuracji jest redukcja zmarszczek, zwiększenie elastyczności, odmłodzenie i rozświetlenie skóry, wzmocnienie odporności tkanki łącznej, poprawa owalu twarzy, zmniejszenie blizn i rozstępów.
Cena zabiegu waha się od 190 zł.

DermoLift Vacum + Fale Radiowe to zabieg, w którym wykorzystano trzy technologie. W trakcie jednej sesji na skórę oddziałują: multipolarne fale radiowe, ledowe światło podczerwone i podciśnienie ssąco-próżniowe. W sposób nieinwazyjny i bezbolesny następuje odmłodzenie i odżywienie skóry, poprawa jej kolorytu, obkurczenie porów, spłycenie blizn, zmniejszenie „worków” pod oczami oraz kurzych łapek, redukcja zmarszczek, poprawa jędrności i konturów twarzy oraz podbródka, pobudzenie produkcji kolagenu.
Cena zabiegu waha się w granicach od 80 do 120 zł.

Noni Instytut Urody Cieszyn

Autorka artykułu: Bożena Kowalska, członkini Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych, właścicielka NONI Instytutu Urody. Zapraszam do kontaktu: 43-400 Cieszyn  ul. Stawowa 19, tel.  +48 725 03 03 40

Noni Cieszyn

Wnętrze NONI Instytutu Urody Cieszyn

 

 

 

 

 

 

 

Artykuł ukazał się w CIESZYŃSKIE NA OBCASACH nr 4, data wydania październik 2018