Cieszyńskie na obcasach kobiecym medium obywatelskim

Szanowna Czytelniczko,

Zapraszamy Cię do pisania tekstów na stronę internetową oraz do kolejnych numerów naszego magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH. Stowarzyszenie Klub Kobiet Kreatywnych tworzy jedyne na Śląsku Cieszyńskim pismo dla kobiet i jego stronę internetową. Twórz z nami kobiece medium uwzględniające naszą perspektywę. Nasz magazyn i strona internetowa to Twoja szansa na wypowiadanie się bez zadęcia, bez cenzury dla “lepszych” i “gorszych” treści. Polityka, ekologia, kultura, zdrowie i styl. Twoje wypowiedzi – od felietonu, recenzji do do wywiadów i artykułów popularno-naukowych, będą takie jak my: w małym lub dużym rozmiarze – od XS do XXXL

Zostań autorką!

Artykuły do kolejnych wydań magazynu CIESZYŃSKIE NA OBCASACH stworzyło już kilkadziesiąt kobiet! To nie sa niezawodowe “pisarki”, lecz osoby, które mają potrzebę dzielenia się wiedzą, pomysłami, doświadczeniem. 

Przygotowujemy się do kilku wydań magazynu i rozbudowy strony internetowej. Wejdź do naszego zespołu i działaj z nami! Zapraszamy Cie do pisania, możesz wybrać medium, w którym się dobrze czujesz – strona internetowa czy magazyn CNO, a może jedno i drugie.

Polityka? Ekologia? Kryzys ekonomiczny? Komentuj!

Czujesz się Kobietą-Obywatelką? – opisuj u nas, byle z uwzględnieniem kobiecej perspektywy. A jeśli “siedzisz” z dzieciakami w domu i nie wiesz co dalej? – podziel się swoją historią z innymi dziewczynami. A może jesteś pasjonatką swojego zawodu? – promuj swoje działania, pokaż innym jak się realizujesz. Oglądasz, czytasz poruszające serce i umysł  utwory? – pisz recenzję książek i filmów. Czujesz się odpowiedzialna za zdrowie Twojej rodziny i własne, gotujesz, przeliczasz koszty tej pracy? – zamieszczaj przepisy kulinarne, dziel się swoim sukcesem. Kochasz chillować? -reklamuj urokliwe miejsca. Jesteś bystrą obserwatorką ludzi, świata? – opowiedz nam inspirujące historie.

U nas pisać każda może …. co chce i bez cenzury

Zamiast tradycyjnego tekstu, możesz tez zamieszczać coś bardziej osobistego – tutorial, wywiad, felieton, poradnik etc.  W podziękowaniu za Twój artykuł otrzymasz od nas  darmową promocję w naszych mediach społecznościowych, skąd możesz dalej udostępniać swój tekst. Występując na naszej stronie internetowej/magazynie CNO podpisujesz się pod artykułem swoim imieniem i nazwiskiem, zamieszczamy na dole wpisu Twoją fotografię – to jest szansa na Twoją najlepszą wizytówkę i rozpoznawalność.
 
Artykuł/wpis możesz sama kreować, dobierać materiał w postaci zdjęć. Jeśli podejmiesz współpracę, zaprosimy Cię na profesjonalne, praktyczne szkolenie dziennikarskie oraz do zespołu redakcyjnego CNO. Terminy spotkań ogłosimy w lipcu.

Łap szanse i sprawdź co zyskasz z nami

  • Pomożemy Ci w redakcji tekstu, będziesz dumna z tego jak się wypowiadasz dla innych.
  • Zyskasz grono życzliwych odbiorczyń swoich treści – nasza grupa docelowa to kobiety.
  • Jeśli prowadzisz swoją firmę, zwiększysz grono potencjalnych klientek i odbiorców
  • Dzięki naszej rekomendacji zostajesz przedstawiona jako wiarygodna ekspertka czy specjalistka dzieląca się swoją wiedzą.
  • Publikując na naszej stronie/magazynie, wzbogacisz swoje portfolio i zyskasz darmową promocję.

Jeśli czujesz już twórczą energię, nie zwlekaj i pisz do nas na adres redakcjacno@gmail.com lub dzwoń tel. +48 694 786 567.

Pozdrawiam Cię w imieniu redakcyjnego zespołu i przesyłam uściski, Roma Rojowska

Roma Rojowska, redaktorka naczelna CNO